Alo Böcek » (0533) 708 66 82

FİRMAMIZ TÜRK MALI ELEKTRO FROG ELEKTRONİK SİNEK ÖLDÜRÜCÜ (EFK) ve YAPIŞKAN BANTLI ELEKTRİKLİ SİNE TUTUCU (EFT) CİHAZLARININ YETKİLİ SATICISIDIR…

Derk ilaçlama şirketi 2009 yılında haşere ve kemirgenler hakkında akademik bilgi ve eğitime sahip uzman bir kadro ile kurulmuştur.

Bilmekteyiz ki; haşere kontrolünün önemi dünyada giderek artmaktadır. Bu nedenle haşere ve kemirgen kontrolünde bilimsel ve modern hizmetleri, özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve doktor kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. Amacımız doğru ila. Doğru uygulama ile haşere ve kemirgenlerden arınmış hijyenik ortamlarda yaşamanızı ve çalışmanızı sağlamaktır.

Müşterilerimize sağlıklı, güvenilir ve etkin bir şekilde haşere ve kemirgenlerle mücadele sunmaktayız. Doğru ve ekonomik ilaçlama için bizi arayın.

 

 

Derk İlaçlama 

SERTİFİKA & BELGELERİMİZ